Lepsze warunki zatrudnienia

easyjober_biedronka
0

Pracownik przez duże „P”.

Popularny dyskont „Biedronka” zachęca do podjęcia zatrudnienia w szeregach swojej kadry. Okazuje się, iż warunki dla nowo zatrudnionych nie są najniższą krajową, benefity oraz perspektywa rozwoju nie wydaje się być fikcją, rozmytą w płomiennych treściach ofert pracy innych firm.

Zatrudnię Cię !

Rynek pracy powoli staje się rynkiem należącym także do Pracownika. Oferta z propozycją umowy o pracę nie pozostaje w sferze marzeń, czy też odwlekanych obietnicach nieuczciwych Pracodawców. Dzięki temu Pracownik zyskuje swoje prawa, a umówiona współpraca pomiędzy zatrudnionym, a Pracodawcą, staje się jasno określoną formą, co daje obu stronom pewność i stabilność relacji.

Najtrudniejszy pierwszy krok – koncepcja staje się standardem.

Jak to jest ? „…Jeśli pobliski „warzywniak” zaoferuje śmiałą koncepcję cenową, połączoną z ciekawą lokalizacją i atrakcyjnymi dla klienta warunkami, sprzedawca pozyska nowych klientów i zdoła utrzymać dotychczasowych. Taki model stanie się konkurencyjny, a co za tym idzie pożądany…”. Ten przykład może znaleźć swoje odbicie w relacji Pracownik – Pracodawca. Jeśli w danej branży firma zdecyduje się na zatrudnianie na określonych, atrakcyjnych dla Pracownika, warunkach, pozostałe firmy będą zmuszone zbliżyć się do tego modelu. Jest to oczywiście uzależnione od aktualnie panujących warunków na rynku pracy, m.in. od ilości potencjalnych poszukujących pracy, chęci pozostania na określonym stanowisku. Jeśli o zdobycie takiego Pracownika będzie firmom ciężko, zaoferują godziwe warunki zatrudnienia. Jest to sytuacja niewątpliwie korzystna dla potencjalnego Pracownika.

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Biedronce: http://www.biedronka.pl/pl/onas/kariera

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się. Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.