News

0 komentarz

Forum dyskusyjne portalu easyJober

Chciałbyś dołączyć do dyskusji ? Zarejestruj się na www.forum.easyjober.pl Poruszamy tematykę związaną z szeroko rozumiana pracą i zatrudnieniem. Można podzielić się swoją opinią na temat Pracodawców, a także firmy mogą..

Więcej
0 komentarz

Przygotowani na Święta ?

Nadchodzący okres to czas wytężonych przygotowań świątecznych. Będzie to także spore wyzwanie finansowe dla naszych domowych budżetów. Jakie są Twoje postanowienia noworoczne związane z pracą ? Już dziś załóż konto Kandydata..

Więcej
0 komentarz

Przygotowani na Kandydatów i…

Nasza infrastruktura informatyczna sprawdza się w praktyce. W ciągu ostatnich tygodni zanotowaliśmy wyraźny wzrost zainteresowania portalem. Zarejestrowaliśmy 7.000 wejść na stronę, co oznacza czterokrotny wzrost. Dziękujemy Wam Bardzo ! Dołącz do..

Więcej
0 komentarz

Rośniemy w siłę, jest…

Wciąż nie ma Ciebie wśród Kandydatów ! Zarejestruj się, dodaj CV, uzupełnij profil. Pracodawcy czekają na Ciebie. Wszystko za darmo !

Więcej
0 komentarz

Łatwo aplikuj z LinkedIn…

Dodaj CV, uzupełnij list motywacyjny oraz profil Kandydata. W easyJober masz kilka możliwości. Aplikujesz z profilu Kandydata lub bezpośrednio z Twoich kont społecznościowych LinkedIn lub Facebook.

Więcej
0 komentarz

Twój plan awaryjny na…

Nie czekaj na trudne czasy w Twojej firmie. Zabezpiecz swoją przyszłość. Już teraz zostań kandydatem i daj odnaleźć się Pracodawcy. To tylko 3 kroki... 1. Załóż konto, 2. Dołącz do..

Więcej
0 komentarz

Pracodawco, Kandydacie !

Nowy Portal Rekrutacyjny z Doradztwem HR ! Dla Pracodawcy: Proponujemy konkurencyjną ofertę stałej, długofalowej współpracy. Zapewniamy indywidualne podejście na etapie wypracowania oferty oraz w trakcie jej realizacji. Pośpiesz się, w..

Więcej